Kontaktirajte nas


Podaci o firmi


Naša adresa
Donje Polje 42 , 88400 Konjic, BiH

Ukoliko imate pitanja nazovite nas
+387 36 712 925

Naš email
info@eurosjaj.ba


Naš tim

Jasmin Badžak

Direktor


Telefon: +387 36 712 911

Mobitel: +387 61 169 302

E-mail: jasmin@eurosjaj.ba

Aida Badzak

Finansijski direktor


Tel/fax: +387 36 712 919

Mobitel: +387 61 707 425

E-mail: info@eurosjaj.ba

Edin Maksumić

Tehnologija


Telefon: +387 36 712 931

Mobitel: +387 61 212 587

E-mail: edin.maksumic@eurosjaj.ba support@eurosjaj.ba

Anes Elezović

Tehnički direktor


Telefon: +387 36 712 932

Mobitel: +387 61 371 877

E-mail: anes@eurosjaj.ba support@eurosjaj.ba

Semir Mujkanović

HR menadžer


Telefon: +387 36 712 917

Mobitel: +387 61 908 076

E-mail: semir@eurosjaj.ba

Nermina Čolaković

Služba transporta


Telefon: +387 36 712 927

Mobitel: +387 62 989 944

E-mail: nermina@eurosjaj.ba

Emir Maslo

Za oblasti: Teška industrija: željezare i cementare; tekstilna industrija i drvna industrija i pelet


Telefon: +387 36 712 928

Mobitel: +387 61 185 788

E-mail: kluber@bih.net.ba

Emir Kalem

Za oblasti: Prehrambrena industrija, farmaceutska industrija, ski centri, marinska industrija.


Telefon: +387 36 712 928

Mobitel: +387 61 339 873

E-mail: kluber@bih.net.ba

Deni Pandža

Deni Pandža


Mobitel: +387 61 387 652

E-mail: deni@eurosjaj.ba

Benjamin Begeta

Benjamin Begeta


Mobitel: +387 62 333 587

E-mail: benjamin@eurosjaj.ba